КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Всесвітній день руху для здоров’я (World Move for Health)

   Сьогодні 10 травня у всьому світі відзначається спортивне свято – Всесвітній день руху для здоров’я (World Move for Health).
   Здорове суспільство – незмінний пріоритет для Всесвітньої організації охорони здоров’я, за визначенням якої «здоров’я» – це повноцінне фізичне, духовне та соціальне благополуччя людини.
   У цей день вихованці коледжу доєднались до наймасштабнішої національно-патріотичної руханки в Україні, організатором якої виступили ГО United by Sport.
   Закликаємо всіх підтримувати активний спосіб життя, щоб залишатися здоровим і запобігати хворобам, докладати зусиль для поступового прогресу та дотримання здорового способу життя прямо зараз.
   Підтримуйте фізично активний спосіб життя і зробіть заняття частиною вашого повсякдення. Заохочуйте дітей та молодь до занять ранковою зарядкою як одного з чинників фізичного розвитку та зміцнення здоров’я людини.
  Пам’ятайте, що рухова активність може замінити будь-які ліки, проте навіть самі дорогі та ефективні таблетки не зможуть замінити фізичних навантажень!