КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Вшануємо пам’ять ліквідаторів техногенної аварії на ЧАЕС!

   Сьогодні, у 35-у річницю трагедії, учні, студенти та співробітники КЗ «ДОСКСП ім. С. БУБКИ» вшановують пам’ять ліквідаторів техногенної аварії на ЧАЕС.
   В період дистанційного навчання вихованці коледжу зробили такий собі челендж «Вшануй подвиг ліквідаторів ЧАЕС» в своєму місті. Таким чином, вони показали що ця трагедія торкнулась всіх міст України. Всюди є меморіали, таблички, пам’ятники ліквідаторам та жертвам найстрашнішої аварії в світі.
   Нагадаємо, 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталася велика аварія. Наступного дня оголосили евакуацію приблизно 47 тис. жителів Прип’яті. Унаслідок аварії місто стало радіаційно небезпечною зоною, де більше не можуть жити люди.
   Відтоді 30-кілометрова зона навколо станції стала зоною відчуження. У межах зони — власне АЕС; міста Прип’ять та Чорнобиль; північ Поліського району Київської області, а також частина Житомирської області аж до кордону з Білоруссю.
   До 35-х роковин аварії на ЧАЕС, 26 квітня, кожен громадянин України, може знайти "Урок пам’яті Чорнобиля" за цим посиланням: СhornobylLessons.com


Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять,
За скоєний гріх розіп’ята живцем,
Прип’ята до неба, щоб вічності випить,
Щоб вмити від бруду змарніле лице?
Регочуть іони малиновим дзвоном,
Вбиваючи блиск нерозкритих очей,
Ридає вночі божевільна мадонна,
Приймаючи з лона холодних дітей
В бездонність ночей.
І тихо ступає життя у полин,
І лине Чорнобильський дзвін.