КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Чемпіонат України з триатлону, Житомир

З 25 по 29 квітня 2024 року в м. Житомир відбувся чемпіонат України з триатлону в приміщеннях на супер спринтерській дистанції, чемпіонат України з триатлону в естафетах серед дорослих та юнаків. У змаганнях взяли участь 222 спортсмени з 12 областей України. В естафетному чемпіонаті у приміщенні команда спортсменів у складі двох представників ШВСМ Івана Ткаченко та Івана Шевченка з учнем коледжу Глібом Якубцем піднялись на 3 сходинку п’єдесталу серед чоловіків, команда у складі Олександра Потрубача, Данила Драгуляна та Захара Цівковського — нагороджені срібними медалями чемпіонату серед юнаків. Чемпіоном України з триатлону на супер спринтерській дистанції (плавання 300 м + велогонка 8 км + біг 2 км) серед кадетів став Захар Цівковський, срібним призером став Кирило Мороз, серед юнаків срібним призером став Гліб Якубець.

Вітаємо спортсменів та тренера-викладача Ольгу Драгулян з вдалим виступом на змаганнях!